Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
  • Česky
  • Deutsch
tel./fax: +420 415 212 182
mobil: +420 603 818 185
e-mail: skloart@skloart.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

Projekt tisku knihy - Krušnohorské pohádky

 

Kniha - Stříbrné rolničky

Chtěli bychom pomoci vydat bohatě ilustrovanou knihu plnou pohádek, pověstí a báchorek z Krušných hor. Kniha by měla mít krásnou pevnou vazbu. Napsala a ilustrovala ji naše dlouholetá členka Kristina Folprechtová. Pohádky měly k jejím osmdesátým narozeninám vydat nakladatelství Olympia. To se však díky covidu dostalo do úzkých a nebylo a není schopno knihu vydat. Jen šest pověstí vychází přímo z Vejprt, dále se v knize objevují Přísečnice, Kovářská, Zvolání, Loučná, Fláje, hrady a příroda Krušných hor – slatě, tůně a vřesoviště plné rusalek a vodníků. Samozřejmě historické město Kadaň a tajemný Litvínov. Pohádky jsou zajímavě seskupeny do dvanácti znamení podle povah hlavních hrdinů. Náklad knihy podle množství je odhadnut na 150.000,- Kč.

Obracíme se na Vás se žádostí o součinnost při výrobě této knihy a nabízíme několik variant, kterými byste mohli tuto knihu podpořit:

        Varianta A… celostránková reklama v této knize. Za 10.000,- Kč plus pět knih zdarma.

       Varianta B … půlstránková reklama za 5000,- Kč plus 3 knihy zdarma

       Varianta C… nákup knih za cenu 270,- Kč za kus.

       Varianta D …. Koupě originálního obrazu, který bude v knize jako ilustrace. Cena 10.000,- Kč plus 1 kniha zdarma. Rozměr obrazů je 70 x 70cm nebo 70 x 50 cm. Jen obraz O nevěstě a závistivých sestrách by byl za 15.000,- Kč - Má krásný vyřezávaný rám jeho velikost je 76 x 98 cm. Obrázky obrazů můžete najít viz níže

 

        Autorka byla vždy aktivní členkou našeho spolku Za záchranu kostela sv. Jiljí, na společenské akce pekla dobrůtky, pomáhala při organizaci kulturních akcí a pro kostel namalovala čtyři krásné velké obrazy s archanděly. Chtěli bychom jí proto pomoci při vydání knihy, a tak účetnickou a organizační stránku řešíme přes náš spolek a zároveň koupí každé knihy lidé přispějí 15,- Kč na dokončení opravy kostela.    

                         


copyright (c) 2008 Vitráže, Tiffany technika, lampy, obrazy, restaurování - SKLOart - Jitka a Richard Kantovi
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internetový obchod: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting