Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
  • Česky
  • Deutsch
tel./fax: +420 415 212 182
mobil: +420 603 818 185
e-mail: skloart@skloart.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

Knihy - Krušnohorské pohádky a jiné

 

Kniha - Stříbrné rolničky

Krásně a bohatě ilustrovanou knihu plnou pohádek, pověstí a báchorek z Krušných hor napsala a ilustrovala naše dlouholetá členka Kristina Folprechtová. Jen šest pověstí vychází přímo z Vejprt, dále se v knize objevují Přísečnice, Kovářská, Zvolání, Loučná, Fláje, hrady a příroda Krušných hor – slatě, tůně a vřesoviště plné rusalek a vodníků. Samozřejmě historické město Kadaň a tajemný Litvínov. Pohádky jsou zajímavě seskupeny do dvanácti znamení podle povah hlavních hrdinů. Kniha má 190 stran.

Knihu si můžete objednat. Cena knihy: 200,- Kč za kus. Výtěžek z prodeje knihy je věnován na dokončení oprav kostela sv. Jiljí v Libyni u Lubence.

Též můžeme nabídnout prodej originálních obrazů, které jsou v knize jako ilustrace plus jedna kniha zdarma. 
     Rozměr obrazů je 70 x 70cm nebo 70 x 50 cm Cena 10.000,- Kč. Jen obraz O nevěstě a závistivých sestrách by byl za 15.000,- Kč - Má krásný vyřezávaný rám jeho velikost je 76 x 98 cm. Obrázky obrazů můžete najít viz níže

 

        Autorka byla vždy aktivní členkou našeho spolku Za záchranu kostela sv. Jiljí, na společenské akce pekla dobrůtky, pomáhala při organizaci kulturních akcí a pro kostel namalovala čtyři krásné velké obrazy s archanděly.

 

    Pokud by byl zájem můžete si objednat i další dvě knihy této autorky: Čarozemě za cenu 100,- Kč a Dejmalka aneb pohádky a pověsti z kraje pod Čertovkou. za 200,- kč.

 

                         


copyright (c) 2008 Vitráže, Tiffany technika, lampy, obrazy, restaurování - SKLOart - Jitka a Richard Kantovi
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internetový obchod: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting