Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
  • Česky
  • Deutsch
tel./fax: +420 415 212 182
mobil: +420 603 818 185
e-mail: skloart@skloart.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky


Novinky

Výročí 30 let firmy a 15 let spolku

Veškerý seznam akcí spojených s výročím - koncerty, projekty, dílničky najdete v odkazu: https://vitraze.skloart.cz/kostel-sv-jilji/rok-2023

Nová pracovní doba!

Od 10.10.2022 je každý všední den otevřeno jen do 16:00. Samozřejmě, pokud se objednáte telefonicky, rádi se Vám budeme věnovat i mimo pracovní dobu.

Odpodej vitráží - zimní zahrada

Náš klient má z vitráží udělanou zimní zahradu, kterou pak předělal na pánskou pracovnu. Protože se stěhuje, nabízí vitráže včetně nábytku a demontáže za skvělou cenu 200.000,- Kč. Dnes by se taková zakázka pohybovala kolem 500.000,- Kč. Pokud byste měli zájem a prostor, kde to udat, zkontaktovala bych Vás. Další fotky najdete v E-schopu v odrážce atypické vitráže č. 70.018.

nabízíme k prodeji nádhernou sušárnu chmele

Nabízíme k prodeji sušárnu chmele v Petrohradě, která je jedinou průmyslovou stavbou architekta Zítka (autora Národního divadla). Sušárná má neopakovatelné génium loci.Je to šest velkých podlaží nad sebou. Vhodné jako sklad či obrovské prodejní a výrobní prostory. V dnešní době je to komodita, na kterou se nevztahuje inflace.Tuto úžasnou stavbu bychom neprodávali, kdybychom nemuseli dofinancovat jinou stavbu.


copyright (c) 2008 Vitráže, Tiffany technika, lampy, obrazy, restaurování - SKLOart - Jitka a Richard Kantovi
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internetový obchod: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting