Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
  • Česky
  • Deutsch
tel./fax: +420 415 212 182
mobil: +420 603 818 185
e-mail: skloart@skloart.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

Spolek Za záchranu kostela sv. Jiljí

    

         Jsme spolek založený za účelem záchrany kostela sv. Jiljí. Opravujeme i nejrůznější křížky, boží muka, pomníčky a Vochlickou rozhlednu. V současnosti dokončujeme opravu  Kostela sv. Jiljí., ve kterém připravujeme jedinečné muzeum vitráží a v podkroví kostela již funguje  regionální muzeum.. Pokud byste nám chtěli jakkoli pomoci ať brigádnicky nefo finančně, budeme nesmírně potěšeni. Svou finanční pomoc nám můžete zasílat na  účet: 182355266/0600.

 Turistická sezóna r. 2022: 30.4. - 23.10.. Otevřeno každý víkend od 10.00 do 17.00.        V době mimo turistickou sezónu si lze klíče od kostela sv. Jiljí a Vochlické rozhledny zapůjčit ve vitrážnické dílně v Lubenci. Rádi vždy vyjdeme vstříc, když zavoláte na tel: 603818185
Co nás tento rok ještě čeká


17.9. Den otevřených dveří jak ve vitrážnické dílně Richard Kanta - SKLOART, tak ve vitrážnickém muzeu (Regionální značka - Lubenecké vitráže)

 Ve vitrážovém muzeu bude v ten den vstupné za poloviční cenu. Ve vitrážové dílně budou probíhat různé dílničky, kde si lidé budou vyrobit, šperk, mozaiku, vyzkoušet si gravírování a malbu na sklo. Bude zajištěno občerstvení. Pro děti bude připravena velká zahrada s hopsadlem a skluzavkou. Zároveň pro zájemce budou probíhat exkurze po dílně, výstava vitráží, které se staly součástí pohádky a následně promítání této pohádky. Od 17 hod zahraje kapela Modrá kost.
      
Fotografie  ze všech  proběhlých akcí, včetně textů a tiskových zpráv najdete vždy pod daným rokem, kde jsou ještě tématicky seřazené dle názvů.


 

 


copyright (c) 2008 Vitráže, Tiffany technika, lampy, obrazy, restaurování - SKLOart - Jitka a Richard Kantovi
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internetový obchod: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting